Новини M.E.Doc

Внутрішнього сумісника у таблиці 6 звіту з ЄСВ відображають двома рядками.

З метою складання АН датою здійснення операції з реалізації пального вважається дата фізичної передачі (відпуску, відвантаження) такого пального, що засвідчується у первинці, незалежно від дати сплати або переходу права власності, отримання його покупцем.

Штрафи можуть бути застосованими до акцизних накладних /розрахунків коригування до них, дата реєстрації яких в ЄРАН починається з 01.10.2019 р.

21.08.2019 р. КМУ своїм розпорядженням передав ДПС функції з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування ЄСВ, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства тощо.

Мінфін затвердив Узагальнюючу консультацію щодо подання звіту про контрольовані операції, визначення обсягу операцій для визнання їх контрольованими.

Захищений носій — M.E.Doc дає відповіді на найчастіші запитання бухгалтерів. Кому необхідний токен? Де можна отримати КЕП на токені та як це зробити без черг? Що робити, якщо забули пароль на токен, пошкодили або загубили захищений носій?

Зберігання пального в паливних баках транспортних засобів не потребує отримання ліцензії на право зберігання пального, оскільки дані резервуари не являються нерухомим майном та не мають чіткої прив’язки до місця (території).

Податківці зауважили, що платником акцизу з реалізації спирту етилового є особа, яка виробляє саме спирт.

Із запровадженням СЕАРП та СЕ реалізатори палива зіткнулися з великою кількістю нововведень. І це не тільки оновлені форми акцизної накладної та розрахунки коригування.

Законодавством не передбачено обмежень щодо можливості реєстрації акцизних накладних або розрахунків коригування в ЄРАН у вихідні та святкові дні.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Виправлення помилок у табл. 1 додатка 4 звіту з ЄСВ щодо сум нарахованого ЄСВ можливо лише у разі їх виявлення до закінчення терміну подання звіту. При цьому, останній звіт, поданий до закінчення термінів подання звітності в електронній або паперовій формі, вважається чинним.

Обмеження у 59 (69) к. дн. діє лише для поточного робочого року. Якщо щорічна відпустка отримується як за поточний рік, так і за минулі періоди, обмеження загальної тривалості щорічної відпустки не діє.

Оприлюднений проект наказу Мінфіну щодо затвердження змін до деяких нормативно-правових документів. Зокрема, він стосується запровадження IBAN.

ДФС вдруге за серпень оновила план-графік документальних планових перевірок станом на 15.08.2019 р. За традицією, змінюються розділи III та IV.

Розглянемо найпростіші варіати, як залучити Ваших контрагентів до ЕДО.

НБУ пропонує врегулювати порядок відкриття та закриття рахунків клієнтів банків: підготовлено проект Постанови.

На одному акцизному складі або на одній території може бути зареєстрований лише один розпорядник акцизного складу.

ФСС нагадав послідовність надання допомоги з тимчасової непрацездатності та по вагітності та пологах.

Наказом Мінфіну від 08.05.2019 р., який набрав чинності 09.08.2019 р., змінено форму декларації акцизного податку та Порядок її заповнення і подання.

Розглянемо важливі кейси щодо обміну АН/РК між контрагентами за допомогою програми M.E.Doc.

Мінфін підготував зміни до Порядку обліку платників податків і зборів. Проект наказу оприлюднений для обговорення.

ФСС України надав роз’яснення, чи несе підприємство - страхувальник відповідальність у випадку самостійного виправлення помилки.

КЕП на захищеному носії — надійне зберігання твого електронного підпису! Для генерації секретних ключів. Безпека при роботі із захищеними носіями інформації для усіх суб'єктів господарювання.

В перехідний період з 05.08.2019 р. банки та фінустанови повинні направляти до органів ДФС повідомлення про відкриття нових рахунків, зазначаючи «номер рахунку» відповідно до стандарту IBAN.

НБУ навів приклад заповнення платіжного доручення у перехідний період запровадження міжнародного номера банківського рахунку.

Коротко про головне за минулий тиждень.

З 1 липня 2019 року реалізатори спирту етилового зобов’язані складати акцизні накладні за кожним кодом товарної підкатегорії реалізованого спирту та реєструвати їх в ЄРАН. Крім цього, є і інші форми, які тепер необхідно заповнювати таким суб’єктам господарювання. Які саме – читайте в статті.

Офіс ВПП повідомив про деякі основні помилки при звітуванні платників з екологічного податку.

ДФС оприлюднила оновлений план-графік документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік станом на 08.08.2019 р.