Новини M.E.Doc

ДПС повідомила про запровадження міжнародного номера банківського рахунку вже з 1 жовтня.

Для отримання статусу неприбуткової установи організації мають подати реєстраційну заяву за формою № 1-РН протягом 10 календарних днів з дня їх державної реєстрації.

ДПС оновила розділи ІІІ та IV плану-графіка перевірок підприємців та юросіб з питань нарахування ЄСВ, ПДФО та ВЗ

За прогнозними показниками Мінфіну на 2020 рік прожитковий мінімум на 1 працездатну особу буде становити 2102 грн, а мінімальна зарплата – 4723 грн.

Проектом затверджується нова редакція Декларації, у якій визначені поля для внесення даних щодо обліку податкової пільги зі збору за місця для паркування транспортних засобів.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Оновлено розділи І та ІІ плану-графіка перевірок ДПС станом на 12.09.2019 року.

Держстат оприлюднив на сайті Альбом та Загальний табель статзвітності на 2020 рік.

У зв’язку з реорганізацією та перейменуванням ДФС на ДПС Державною податковою службою були запроваджені нові договори про визнання електронних документів.

Планується об’єднати Звіт з ЄСВ із податковим розрахунком за формою №1ДФ. А платники єдиного податку-фізособи будуть вказувати суми ЄСВ у декларації з єдиного податку.

Змінами до Закону про РРО планують запровадити програмні РРО, суттєве підвищити штрафні санкції за порушення норм цього закону тощо.

ЕДО talks — все про електронний документообіг в Україні (ЕДО) від експертів ринку — огляди програмних рішень, переваги ЕДО для сучасного бізнесу, порівняно з паперовим обміном, думки експертів та досвід клієнтів, які вже перейшли на ЕДО, перспективи розвитку галузі.

Готуються зміни щодо застосування РРО платниками єдиного податку.

Вже з 01.10.2019 року держоргани перейдуть на електронний обмін документами. Крім того, найближчим часом планується весь документообіг перевести в «цифру».

У M.E.Doc додана можливість створення посилання на документ та відправки контактним особам контрагента на e-mail.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Інструкція для налаштування можливості автоматичної нумерації документів у програмі M.E.Doc.

M.E.Doc розробив для користувачів новий функціонал, за допомогою якого можна підписати е-документ та е-ТТН навіть з тими контрагентами, які не мають відповідного ПЗ.

Зупинимось на особливостях заповнення РК акцизної накладної форми «П».

Повторне накладання штрафних санкцій за те саме порушення і за той же період чинним законодавством не передбачено.

Держказначейство повідомило про зміну існуючих рахунків з ЄСВ з 01.11.2019 р.

Звіт про контрольовані операції за 2018 рік подається за оновленою формою. Водночас Звіти за 2018 рік, подані платниками до набрання чинності Наказом № 242 та запровадження можливостей надання Звіту за оновленою формою, вважаються дійсними.

Cтисло та доступно про те, що таке захищені носії? Яке вони мають призначення? На які параметри потрібно звертати увагу, щоб обрати потрібний саме вам варіант? А також — про переваги й недоліки.

Приймання та видача готівки з каси проводиться за касовими ордерами.

На сьогодні багато підприємств перейшли на електронний документообіг. Головне, це зручно та законно! Але постає питання: як підприємству діяти при перевірках. Чи потрібні паперові копії, та чи мають право перевіряльники їх вимагати?

Надаємо граничні строки подання звітності до ДФС та сплати податків на вересень 2019 року.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Нетипово відображаються квитанцій №1 та №2.

Оприлюднено для обговорення проект розпорядження КМУ щодо перенесення робочих днів у 2020 році.

Розкажемо про особливості заповнення РК акцизної накладної форми «С».