Новини M.E.Doc

Оновлено вимоги щодо заповнення реквізитів платіжних документів. З 13.01.2020 р. зміниться форма платіжного доручення.

YouTube–канал М.Е.Doc випустив новий вебінар про захищені носії для зберігання кваліфікованого електронного підпису (КЕП)

З 01.01.2021 р. платники мають право використовувати для сплати податків, зборів та ЄСВ або єдиний рахунок або сплачувати платежі на умовах, які діяли до 01.01.2021 р.

Держстат розмістив перелік форм статзвітності, які можна подавати в електронному форматі в 2020 році.

При зміні місцезнаходження неприбуткової організації, яка пов’язана зі зміною адміністративного району, або при зміні керівника такої організації, подавати заяву за формою №1-РН не потрібно.

Фахівці Держпраці нагадали про особливості оплати праці за роботу у вечірній та нічний час.

Коротко про головне за минулий тиждень.

В українському законодавстві запроваджується механізм інституту авторизованих економічних операторів, що функціонує в ЄС, з перспективою подальшого взаємного визнання.

У даному матеріалі розглянемо про те, хто і коли повинен буде застосовувати РРО, про кешбек та інші нововведення для ФОПів.

Як сформувати надіслати посилання на електронні документи для підписання контрагентам із програми M.E.Doc — інформацією діляться експерти з ЕДО від компанії Linkos Group

КМУ скасовує 15 наказів щодо господарської діяльності, як такі, що не відповідають законодавству.

ДПС опублікувала проєкт наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Паперовий документообіг відмирає та стає архаїзмом. Існує багато причин цього процесу, ми пропонуємо Вашій увазі 5 основних.

Податківці нагадали, за яких умов можна повернути помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання та штрафних санкцій.

На думку парламентарів, збільшення ставок екоподатку, сприятиме зміцненню здоров’я та покращенню медико-санітарного забезпечення громадян.

Які нові штрафи за порушення застосування РРО та з якого часу вони діятимуть?

Податківці роз’яснили, з чого розпочинається відлік доби споживання з метою справляння туристичного збору.

У разі тимчасової відсутності керівника уповноважена особа має право підписати заяву за ф. 1-ОПП на підставі довіреності, а у разі відсутності керівника з об’єктивних причин право підпису має інша уповноважена особа на підставі установчих або розпорядчих документів.

Читайте огляд цікавого функціоналу та корисних пам’яток від M.E.Doc за жовтень 2019 року.

Оприлюднено новий порядок блокування податкових накладних та розрахунків коригування.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Податківці нагадали особливості заповнення платіжки при поповненні електронного рахунку в СЕА ПДВ власними коштами.

Нагадуємо нашим користувачам про граничні строки подання податкової звітності та сплати податків у листопаді 2019 року.

У ВРУ зареєстровано законопроєкт, яким планується внести зміни в адміністрування акцизного податку.

Уряд ініціював скасування обов’язкового друку законів та підзаконних нормативних актів в газеті «Урядовий кур'єр».

Центр сертифікації електронних підписів відмовився від паперового документообігу на користь ЕДО ще 2014. Як відбувався перехід підприємтва на електронний документообіг та які переваги отримала компанія — у кейсі “ЦСК “Україна”.

З 01.01.2020 р. Офіс ВПП поповниться 415 новими великими платниками. Цим платникам слід до 15.11.2019 р. подати заяву про взяття на облік за ф. № 1-ОПП.

Мінсоцполітики листом роз’яснило, в яких днях визначати строк виплати відпускних – календарних чи робочих.

Які особливості роботи з програмними РРО? За допомогою чого він буде виконувати фіскальні функції? Що буде для нього розрахунковим документом та як діяти при поламці, відключенні інтернету? Як працювати з РРО в 2019.

Нові реквізити рахунків за стандартом IBAN можна перевірити на офіційних сайтах ДПСУ та Держказначейства.