Як зареєструвати КЕП (ЕЦП) у ДФСУ?

Переглядів: 6475

Після отримання нових сертифікатів КЕП (ЕЦП) необхідно їх зареєструвати в контролюючому органі, для цього виконайте наступне:

  1. Із головного меню увійдіть в Звітність – Реєстр звітів оберіть період створення звіту та увійдіть у Файл – Створити звіт.

  2. Для юридичних осіб у розділі Державна фіскальна служба підрозділу Інше із реєстру бланків оберіть документ J1392001 «Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів».

Якщо ви фізична особа-підприємець (ФОП), тоді необхідно обрати Державна фіскальна служба – Звітність фізичних осіб та обрати документ F1392001 «Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів».

  1. Важливо! Всі поля в Заяві про приєднання до договору обов’язкові для заповнення!

Підпишіть Заяву про приєднання до договору електронним підписом особи, що зареєстрована в ЄДР (тобто керівником) та печаткою, за наявності, та відправте до Державної фіскальної служби.

Заява про приєднання до договору розглядається протягом одного робочого дня. Ви маєте отримати звіт про доставку документу, квитанцію з підтвердженням про прийняття Заяви та квитанцію з підтвердженням про успішне приєднання до договору.