Новини M.E.Doc

Про першу в Україні універсальну платформу ПТАХ, яка дозволяє обмінюватися “первинкою” між підприємствами по всій країні. Про те, який принцип роботи ПТАХ і що потрібно компаніям, щоб перейти на е-документообмін, - розповіла СЕО Олеся Білоусова компанії Linkos Group, до портфелю якої входить M.E.Doc.

IT-компания Linkos Group, которая является держателем бренда M.E.Doc, запустила платформу е-документообмена для предприятий Украины

За словами Білоусової, платформа під назвою ПТАХ є першою в Україні універсальною системою, яка має об’єднати не лише користувачів, а й творців сервісів електронного документообміну (ЕДО).

По данным разработчика, в настоящее время ПТАХ связала между собой учетные системы пользователей популярных бухгалтерских программ и веб-сервисов M.E.Doc, СОТА, FlyDoc (с 1С) и FREDO. К платформе уже подключились 600 тысяч предприятий.

В останній тиждень жовтня країною прокотився флешмоб до Всесвітнього дня без паперу, під час якого українські бізнеси й захисники природи ділилися paperless-досвідом у соцмережах. "Зелену" хвилю запустив вітчизняний IT-розробник електронного документообігу M.E.Doc.

Всеукраїнський челендж #Безпаперу. Підтримати безпаперову акцію "Колір настрою - ЗЕЛЕНИЙ!" може кожен. Найбільш соціально відповідальних і активних ми заохотимо "зеленим" призом від M.E.Doc.

Ведущие компании по всему миру активно "оцифровывают" бизнес-процессы ради спасения исчезающих лесов и, хочется верить, что Украина не останется в аутсайдерах.

Команда зняла позитивний відеоролик із життя в M.E.Doc, який на 100% — творчість співробітників розробника.

XVI Національна філателістична виставка "Укрфілекспо-2018", яка вперше проходить у Києві. Унікальності заходу додала й участь як генерального партнера компанії M.E.Doc із цифровим рішенням пересилання документів — платформою е-документообміну "ПТАХ".

Разработчик украинской программы для отчетности и документооборота M.E.Doc решил пойти нестандартным путем и продвинуть идею обмена первичными е-документами посредством... игры в дополненной реальности, разработанной компанией Raccoon.World.

Досвід боротьби з кіберзлочинністю показав, що жодна країна не здатна впоратися з цією проблемою самотужки. Успіх можуть гарантувати тільки спільні дії як державних, так і комерційних структур.

Служба безпеки України підписала з компанією Lіnkos Group з метою розвитку ефективної системи кібербезпеки держави. Ця компанія є національним розробником програм для управління підприємством. Портфель Lіnkos Group включає в себе такі бренди як: M.E.Doc

В рамках Меморандуму Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки СБУ підключив Lіnkos Group до платформи MISP-UA. Ця платформа широко використовується в усьому світі, відповідає міжнародним стандартам ЄС та НАТО

Linkos Group — национальная компания с продуктовой линейкой программных решений в области электронной отчетности и обмена электронными документами, таких как M.E.Doc, СОТА, FlyDoc, провел всеукраинскую конференцию партнеров «Время твоих достижений и новых идей».

Олеся Линник, керуючий партнер компанії-розробника програми М.Е.Doc, — про виживання як досягнення, улюблену справу і мільйон нових уроків.