Новини M.E.Doc

Всеукраїнське видання «Новое Время», в рамках спецпроекту до Міжнародного дня матері, поспілкувалося з успішними сучасними мамами, які вдало суміщають кар’єру та родину. Серед них — і наша очільниця Linkos Group.

Цією інформацією представники компанії поділилися з інтернет-порталом Obozrevatel у рамках теми про підвищення операційної ефективності в сучасному бізнесі.

Система YouControl переходить на електронний обмін документів з клієнтами.

Об актуальных продуктах, тенденциях и веяниях цифрового рынка в интервью рассказала СЕО национальной IT-компании, которая вот уже несколько десятков лет формирует цифровую экономику страны.

Інтегратори, розробники рішень та агровиробники обговорили можливості, які відкривають IT-рішення для розвитку агробізнесу. Одним із спікером на “II Аграрна IT-конференція” став delivery manager M.E.Doc.

В апреле 2018 года украинский сайт поиска работы Work.ua перешел на электронный документооборот со своими клиентами. А это более 20 000 компаний за год. В электронную форму удалось перевести взаимодействие с 98% клиентов.

Олеся Білоусова (спеціальна номінація «Агент змін») в інтерв’ю видання “Бізнес” поділилася власною думкою щодо тенденцій розвитку бізнесу на українському ринку IT та впливу електронного документообміну на них.

За результатами 2018 року очільниці компанії Олеся Линник та Олеся Білоусова визнані найуспішнішими жінками України.

Борис Батуринец, руководитель «Бюро Бумажкин», компании по бухгалтерскому сопровождению бизнеса, рассказывает об опыте перехода на электронный документооборот и о его выгодах по сравнению с традиционной «бумажной» бухгалтерией.

Про першу в Україні універсальну платформу ПТАХ, яка дозволяє обмінюватися “первинкою” між підприємствами по всій країні. Про те, який принцип роботи ПТАХ і що потрібно компаніям, щоб перейти на е-документообмін, - розповіла СЕО Олеся Білоусова компанії Linkos Group, до портфелю якої входить M.E.Doc.

IT-компания Linkos Group, которая является держателем бренда M.E.Doc, запустила платформу е-документообмена для предприятий Украины

За словами Білоусової, платформа під назвою ПТАХ є першою в Україні універсальною системою, яка має об’єднати не лише користувачів, а й творців сервісів електронного документообміну (ЕДО).

По данным разработчика, в настоящее время ПТАХ связала между собой учетные системы пользователей популярных бухгалтерских программ и веб-сервисов M.E.Doc, СОТА, FlyDoc (с 1С) и FREDO. К платформе уже подключились 600 тысяч предприятий.

В останній тиждень жовтня країною прокотився флешмоб до Всесвітнього дня без паперу, під час якого українські бізнеси й захисники природи ділилися paperless-досвідом у соцмережах. "Зелену" хвилю запустив вітчизняний IT-розробник електронного документообігу M.E.Doc.

Всеукраїнський челендж #Безпаперу. Підтримати безпаперову акцію "Колір настрою - ЗЕЛЕНИЙ!" може кожен. Найбільш соціально відповідальних і активних ми заохотимо "зеленим" призом від M.E.Doc.

Ведущие компании по всему миру активно "оцифровывают" бизнес-процессы ради спасения исчезающих лесов и, хочется верить, что Украина не останется в аутсайдерах.

Команда зняла позитивний відеоролик із життя в M.E.Doc, який на 100% — творчість співробітників розробника.

XVI Національна філателістична виставка "Укрфілекспо-2018", яка вперше проходить у Києві. Унікальності заходу додала й участь як генерального партнера компанії M.E.Doc із цифровим рішенням пересилання документів — платформою е-документообміну "ПТАХ".

Разработчик украинской программы для отчетности и документооборота M.E.Doc решил пойти нестандартным путем и продвинуть идею обмена первичными е-документами посредством... игры в дополненной реальности, разработанной компанией Raccoon.World.

Досвід боротьби з кіберзлочинністю показав, що жодна країна не здатна впоратися з цією проблемою самотужки. Успіх можуть гарантувати тільки спільні дії як державних, так і комерційних структур.