вгору

Зазирнути у майбутнє: у Києві відбулася грандіозна ІT-конференція

Організатор — компанія Linkos Group — переніс учасників на 1000 років вперед і презентував свої нові проривні розробки.

Цими вихідними, 25-26 травня, у Києві відбулася грандіозна ІT-конференція "Форсайт 1.9 Майбутні", яку вже багато років поспіль проводить лідер ринку розробки програмних рішень для електронного документообігу Linkos Group.

"Ключова мета нашої конференції — перш за все надихнути. Надихнути клієнтів, надихнути партнерів, надихнути працівників на те, що ми робимо все разом — на цифровізацію. З одного боку — натхнення, з іншого — навчання, просвітницька складова. Адже така конференція — чудовий спосіб розповісти про наші нові продукти, про те, що у нас є, куди ми рухаємося, які у нас перспективи і яке яскраве, успішне майбутнє нас чекає", — зазначила керуючий партнер Linkos Group Олеся Линник.

Щорічно конференція, яку проводить Linkos Group, має свою тему. Цього разу учасникам запропонували уявити, яким буде життя через тисячу років. Заявленій темі відповідав антураж — гостей заходу зустрічали роботи та інопланетні жителі. Цій же темі були присвячені і доповіді, що лунали під час конференції.

Так, Олеся Линник розповіла про останні тенденції в підходах до ведення бізнесу. На чільні позиції виходить цінність товарів або послуг для покупця. Відповідно, все, що не створює цю цінність — максимально відсікається. Зокрема все більше компаній повністю переходять на ведення електронної звітності та електронний документообіг. І тут якраз на допомогу українському бізнесу приходить Linkos Group, яка пропонує максимально широкий арсенал продуктів, що дозволяють відмовитися від витратного за грошима і часом перекладання, узгодження, затвердження документів на паперових носіях.

За 28 років існування компанії створила цілу лінійку продуктів, які задовольняють запити сучасного бізнесу щодо оптимізації і цифровізації. Веб-сервіс СОТА (для компаній, яким потрібна гнучкість і мобільність), програма електронного документообігу MEDoc для середнього та великого бізнесу, платформа АPI.ПТАХ, що дозволяє об'єднати всіх учасників документообігу та забезпечує єдиний стандарт обміну, перевірки, захисту і транспортування документації. Цими продуктами користуються провідні компанії України — такі як Socar, БаДМ, Білла, Епіцентр, ДТЕК, вже практично повністю перейшли на електронний документообіг — і ділилися в ході відкритої дискусії своїми досягненнями в цьому переході.

І вже традиційно під час конференції топ-менеджери та провідні розробники Linkos Group презентували свої нові винаходи.

Цього разу новинки були спрямовані на те, щоб зробити перехід у цифру максимально зручним і комфортним для всіх — навіть для тих, хто до цього не замислювався про подібний перехід.

"У цьому році ми презентуємо наш спільний проект із "Київстар" Mobile ID, завдяки якому можна буде просто з мобільного телефону підписати будь-який документ і провести будь-яку взаємодію. Наші продукти переходять у смартфони — щоб можна було забезпечити мобільність користувачу на будь-якій посаді і позиції", — пояснила Олеся Линник.

Так, зокрема, було презентовано проривне рішення в екосистемі СОТА. За словами Анатолія Мартинюка, Product Owner СОТА, компанія замислилася про те, як обмінюватися документами у сервісі з тими контрагентами, у яких немає спеціального програмного забезпечення. "Як при отриманні посилки на пошті, так і у випадку з електронним документом, наш потенційний користувач отримає посилання на документ через будь-який зручний йому месенджер — будь то Viber, Telegam чи Facebook. За допомогою нової технології менеджер зможе відкрити документ на будь-якому пристрої аж до мобільного телефону, підписати його своїм ЕЦП — і повернути відправнику. До речі, цю технологію зручно буде використовувати і для внутрішнього документообігу — якщо потрібно, наприклад, щоб документ підписав директор, а він відсутній в офісі", — пояснив березня инюк.

Перевели розробники компанії в цифру і найважливіший для українського бізнесу документ — товарно-транспортну накладну. Тепер працювати з цим документом можна в рази швидше і зручніше.

Ще одна новація — система E-Receipt (фіскалізація онлайн), доступ до якої в тестовому режимі вже надає всім охочим ДФС України. Ця система дозволить відмовитися від дорогих в обслуговуванні і громіздких касових апаратів завдяки впровадженню електронного чека.

"Принцип роботи: касир формує чек, підписує його цифровим підписом і надсилає на сервер ДФСУ. Там його перевіряють, і якщо все гаразд, назад до касира повертається все той самий чек, але вже із фіскальним номером і завірений електронним підписом ДФС. Жодні спецпристрої при цьому не потрібні. І працювати з цією системою можна на будь-якому девайсі", — пояснив Олексій Цешнатій, Product Owner MEDoc.

Головним сюрпризом для гостей конференції стала презентація спільного з "Київстар" проекту Mobile ID, що дозволяє зберігати свій Кваліфікований цифровий підпис просто на СІМ-карті. Це відкриває для користувачів найширші можливості: від миттєвої цифрової ідентифікації на будь-яких електронних порталах без необхідності вводити паролі — до підписання документів і проведення операцій, що вимагають ідентифікації особи або особистої присутності. Буде корисна в банківській сфері і фінансових установах, при користуванні електронними державними сервісами, в охороні здоров'я, для корпоративних ринків, у сфері надання онлайн-послуг і в освіті. При цьому, отримати можна буде СІМ-карту зі збереженням номера протягом 15 хвилин у відділеннях партнерської мережі магазинів електронних послуг "Твій час" по всій Україні.

Насичена інформацією, присмачена гумором і пронизана духом майбутнього конференція отримала не менш яскраве завершення: всіх учасників порадувала виступом всесвітньовідома ONUKA.

З текстом статті можете ознаомитись за посиланням.

Джерело: Обозреватель