вгору

Успішний бізнес, бухгалтерія та звітність без паперу — “Форсайт 1.9 Майбутні” від Linkos Group

27.05.2019

25–26 травня відбулася наша всеукраїнська ІТ-конференція — “Форсайт 1.9 Майбутні”, яка була присвячена електронному документообігу (ЕДО). Організатор події, розробник програми M.E.Doc, компанія Linkos Group, що ось уже 19 років поспіль створює програмні рішення для автоматизації документообігу для бізнесу та держави.

На одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, КВЦ “Парковий”, зібралися топ-компанії України — наші клієнти, представники держави, бізнес-партнери та співробітники — усі, хто впроваджує та активно використовує програму M.E.Doc та інші рішення від Linkos Group.

На наш захід завітав Олександр Данченко, голова комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку, який ініціював створення Міністерства з питань інновацій, цифровізацій та майбутнього. На його думку, цифрова Україна неможлива без тісної співпраці з диджитал-візіонерами — розробниками програмних рішень.
 


Держава підтримує цифрову трансформацію та прагне зробити всі послуги доступними для громадян онлайн. Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, один зі спікерів, впевнений: у влади є всі можливості зробити Київ інноваційним містом. Зокрема КМДА впроваджує програмні рішення Linkos Group для створення цифрової столиці.
 


У “Форсайті 1.9 Майбутні” взяли участь представники відомих компаній: Socar, БаДМ, Billa, Епіцентр, ДТЕК, які поділилися власним досвідом впровадження ЕДО з контрагентами. Зі сцени у форматі відкритого діалогу розповіли про суттєві переваги від впровадження е-документообігу, про позитивні зміни у сприйнятті співробітниками інновацій, та головне, про те, що контрагенти вже готові до ЕДО!
 


Для Linkos Group — ЕДО це лише початок на шляху оцифрування бізнесу. Виступ СЕО компанії, Олесі Білоусової, був присвячений новим сервісами, над якими наразі працює команда! Найближчим часом компанія анонсує рішення, які оцифрують фіскальні операції. Тобто фіскальний чек, слідом за звітністю та первинними документами, також стане цифровим. Ще у своєму виступі Олеся говорила, про нові можливості, котрі M.E.Doc впроваджує для ФОПів та приватних підприємців, які у веденні бізнесу прагнуть гнучкості та мобільності. Передусім, це можливість отримати документ навіть без наявності програми — за посиланням, а також здійснювати підписання документів безпосередньо зі смартфону за допомогою технології Mobile ID.
 


 

На захід завітав представник компанії “Київстар” — Костянтин Вечір — директор по роботі з державними підприємствами. У своєму виступі Костянтин розповів про стратегічне партнерство з M.E.Doc та нові мобільні можливості які стануть доступними найближчим часом кожному, хто прагне більше свободи у цифровій комунікації. Завдяки співпраці з лідером мобільної галузі Київстар, М.E.Doc надасть власним користувачам нові мобільні можливості електронного обміну документами.
 


 

Модерував захід та розважав публіку дотепними жартами відомий телеведучий — Олександр Скічко. А завершував перший день виступ футуристичної та приголомшливої співачки — ONUKA!

Досвід наших клієнтів доводить, що незалежно від масштабу та галузі бізнесу, кожен отримує істотні переваги від впровадження ЕДО! Тож майбутнє для бізнесу та бухгалтерії України #БЕЗПАПЕРУ вже настало.