Наша історія крізь віки

1990-1999

Ми розпочали свою діяльність з 1990 року, ще тільки мріючи про Незалежність. Ми наближали її прогресивним поглядом на роботу підприємств, починаючи із самого створення компанії «Інтелект-Сервіс» на базі МП «Виклик».

2000-2009

Ми увійшли з Вами в нове тисячоліття. У золоті роки розвитку технологій та їх впровадження в Україні ми разом із Вами були на гребні хвилі. Ми розробляли програмні продукти, які робили Вашу роботу зручнішою. Ваш успіх надихав нас постійно вдосконалюватися та створювати найякісніші і найсучасніші ПЗ та електронні сервіси.

2010 - наші дні

Протягом останніх років найсильнішого науково-технічного прориву ми докладали максимальних зусиль аби бути на крок попереду. Наша компанія розробляла й продовжує розробляти те, що ви будете використовувати завтра. Ми ставимо собі за мету працювати на випередження для того, щоб відповідати технічним вимогам і законодавчим нормам, і найголовніше – вашим побажанням!

Цей великий досвід, який ми здобували ще з минулого століття, дав нам змогу втілити все найкраще та найкорисніше у всіх сервісах, і зрештою – в популярній програмі M.E.Doc. Саме ця програма задовольняє всі потреби у звітності до контролюючих органів в електронній формі, а наразі відкриває і широкі можливості обміну первинними документами в Україні! Ми постійно вдосконалюємо свої продукти та сервіси задля того, щоб Ваша робота була ще зручнішою та приємнішою!

Ці вдосконалення неможливі без постійної роботи над собою. Тому з 2017 року, зібравши всі найкращі надбання та втілюючи сучасні технології, тренди та потреби ринку розробник M.E.Doc трансформується і відтепер носить ім'я LINKOS group.

Розроблені рішення для малих підприємств: комплексна система автоматизації «Fastcalk» («Бухгалтер») та програма бухгалтерського обліку «Бухгалтер МП».

м. Київ, вул. Фрунзе

Розробка пакета програм «Бембі +» для автоматизованого ведення бухгалтерського обліку на малих підприємствах.

м. Київ, вул. Фрунзе

Впровадження бухгалтерської та складської системи для малих підприємств «БЕСТ».

м. Київ, вул. Фрунзе